قیمت پاور پرینتر

(جهت اطلاع از قیمت باشرکت تماس گرفته شود)

 

پاور پرینتر

مشخصات پاور پرینتر:

چاپگر از متداولترین دستگاههای خروجی در کامپیوتر است که از آن بمنظور چاپ اطلاعات استفاده می شود . کاربران کامپیوتر صرفنظر از نوع استفاده ، ممکن است در مقاطع زمانی خاصی نیازمند استفاده از چاپگر باشند. چاپگرها دارای انواع متفاوتی می باشند.

 

چاپگر یكی از دستگاه های خروجی كه برای چاپ اطلاعات بر روی كاغذ استفاده می شود. چاپگرها دارای انواع متفاوتی می باشند. انواع چاپگرها عبارت‌اند از چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی می باشد. پاور پرینتر جزیی از قطعات پرینتر می باشد.

چاپگرهای جوهر افشان،لیزری تک رنگ و لیزری رنگی ، سه گروه عمده از چاپگرهای موجود می باشند. پاور پرینتر 1522N  جزیی از قطعات پرینتر بشمار می رود.چاپگر یكی از دستگاه های خروجی كه برای چاپ اطلاعات بر روی كاغذ استفاده می شود.

چاپگرها دارای انواع متفاوتی می باشند. انواع چاپگرها عبارت‌اند از چاپگر ماتریس سوزنی، چاپگر لیزری، چاپگر جوهرافشان، تماسی و غیرتماسی می باشد. پاور پرینتر جزیی از قطعات پرینتر می باشد.

چرخه‌ی چاپ ماهانه‌ی این چاپگر برابر با 8000 صفحه است، با این وجود شرکت سازنده توصیه می‌کند ماهانه بین 250 تا 2000 صفحه با استفاده از این پرینتر چاپ شود. همانطور که در نام این چاپگر اشاره شده است تکنولوژی مورد استفاده در این مدل لیزر است. این مدل دارای صفحه نمایش کاربری 2 خطی است. برای چاپ 2 رو نیز باید به صورت دستی عمل کنید و این قابلیت در این مدل تعبیه نشده است. قسمت کپی این دستگاه تا 21 صفحه در دقیقه را کپی می‌کند. کپی اولین صفحه نیازمند 15 ثانیه زمان است. وضوح کپی انجام شده برابر با 600 × 600 dpi است و همچنین این مدل از پردازش دیجیتال تصاویر برای بهبود کیفیت کپی استفاده می‌کند. قسمت اسکنر دستگاه با دقت 1200 × 1200 ppi با سرعت 7 برگه به صورت سیاه و سفید و 5 برگه به صورت رنگی با عمق رنگ 24-bit می‌تواند جوابگوی نیازهای شما باشد. همچنین برای فکس اسناد خود می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید. اسناد شما با وضوح 300 × 300 ppi در طی 3 ثانیه فکس می‌شوند. حافظه ی فکس این دستگاه تا 500 مورد از اسناد شما را می‌تواند درخود ذخیره نماید. قابلیت تماس سریع دستگاه تا 100 شماره را در خود ذخیره می‌کند. مقدار برق مصرفی دستگاه برابر با حداکثر 480 وات است.

 توضیحات:

شرکت پارت رایانه یکی از ارائه کنندگان قطعات یدکی و مواد مصرفی پرینتر و ماشینهای اداری می باشد.
تجربه چندین ساله ما این اطمینان را به شما می دهد که قطعات یدکی و مواد مصرفی پرینتر و ماشینهای اداری را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت تهیه کنند.
هم اکنون محصولاتی از قبیل:
اجزا و قطعات فیوزر ،فیوزر فیلم ،چرخ دنده های فیوزر ، گریس فیوزر ،روغن سیلیکون ،گریس سیلیکون فابریک،گریس فیلم،ناخنک ،بوش غلطک پرس،بوش غلطک تفلون،ترمیستور،تر مو سوییچ،اهرم فیوزر،سایر قطعات چاپگر،قطعات پرینتر های hp،قطعات چاپگرهای سامسونگ،قطعات فیوزر ماشینهای کپی،قطعات فیوزر شارپ،پد،پیکاپ،یونیت فیوزر،اسکنر،فرمتر،،،چاپگرهای سه بعدی،پرینترهای اپسون،پرینترهای سامسونگ،پرینتر های کانن،پرینترهای حرارتی صدور فیش،بهترین پرینتر های لیزری،نمایندگی پرینتر های hp،قطعات پرینترهای سامسونگ،قطعات پرینتر های آچ پی،قطعات چاپگرهای لیزری،قطعات چاپگرسوزنی،قطعات پلاتر،جوهر پرینتر،تونر پرینتر،تونر1005،قطعات یدکی چاپگر،قطعات یدکی سامسونگ،فروش قطعات یدکی پرینترو چاپگر،قیمت چاپگر،قیمت چاپگر رنگی،درایور چاپگرhp،تونر رنگی،چاپگر سه بعدی،فروش چاپگر،Rm1فیش پرینتر، بارکد پرینتر، لیبل پرینتر، اسکنر ، فکس ، کپی ، دستگاه نقش تمبر، شارژ کارتریج تونر، جوهر، انواع کاغذ فوتو، کوتد، ، ، ریبون ، پودر شارژ، کارتریج تونر، کارتریج جوهر، قطعات یدکی ، کیت شارژ، کاغذ خردکن ، پولشمار ، چیپ ست ، ریبون مسک ، هد ، چرخدنده ، درام ، غلطک پرس ،میباشد،
این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص ( در زمینه تعمیرات پرینتر وعرضه ماشینهای اداری) و بهره مندی از سالها تجربه علمی و عملی در صنعت انفورماتیک و مخصوصا پرینتر امید دارد که بتواند شما را در تامین خواسته ها ونیازمندیتان همراهی نماید.در حال حاضر بيشتر قطعات يدکي پرینتر و مواد مصرفي پرینتر مورد نیاز مشتریان از قبيل تونر شارژ، مگنت، فوم رول، بليد، پد، پيکاپ، بوش، چرخ دنده، پرس رول، تفلون، برد فرمتر، برد پاور و. کلیه قطعات پرینتر دیگر موجود مي باشد.کلیه محصولات شرکت پارت رایانه با کیفیت بالا و اورجینال بوده ولي به جهت اطمينان خاطر مشتريان و در راستای مشتری مداری تمامی قطعات پرینتر با گارانتی شرکت عرضه می شوند.